mieszkanie

Kontakt
z administratorem serwisu Kredyty-Mieszkaniowe.info


Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego:Twój E-mail:
Treść wiadomości:

Polityka prywatności w serwisie Kredyty-Mieszkaniowe.info


Ochrona prywatności a co za tym idzie bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników korzystających z serwisu Kredyty-Mieszkaniowe.info jest dla nas absolutnym priorytetem.

Dane osobowe podawane w przypadku wypełniania wniosków o produkty finansowe są szyfrowane protokołem bezpieczeństwa SSL, wykorzystującym klucz o długości 128 bitów. SSL jest ogólnoświatowym, powszechnie stosowanym standardem gwarantującym bezpieczną i poufną transmisję danych między klientem a serwerem.

Dane trafiają bezpośrednio bezpośrednio na serwery wybranych banków. Administratorzy serwisu Kredyty-Mieszkaniowe.info nie mają do nich żadnego dostępu.

Regulamin

1. Zawarte w portalu Kredyty-Mieszkaniowe.info opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub w inny sposób wyrażają poglądy i opinie ich autorów. Redaktorzy portalu Kredyty-Mieszkaniowe.info nie odpowiadają za treść wiadomości publikowanych w komentarzach.

2. Niektóre obszary portalu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

3. Porady prezentowane na łamach portalu Kredyty-Mieszkaniowe.info w artykułach i komentarzach, powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

4. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań by prezentowane dane były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji związanych z finansami.